TikTok’ta Serbest Hoca’yla Yayın Yapan Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil’in Kendini Fakir Sandığını Söyledi

Mehmet Ali Erbil’le olan ilişkisi ile gündeme gelen ve son dönemlerde sosyal medya magazininin en çok merak edilen isimlerinden biri olan Gülseren Ceylan, adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir’le görüntülenen Ceylan, bu sefer de TikTok canlı yayınında Mehmet Ali Erbil’in mal varlığı hakkında açıklamalar yaptı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Eylül ayında yeniden nikah masasına oturacağını açıklamıştı hatırlarsanız.

Evlenme teklifi ettiğini duyurmadan hemen önce ’20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm’ diyen Erbil, 26 yaşındaki Gülseren Ceylan ile yeni bir aşka yelken açmasıyla gündeme gelmişti.

Kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle hızlı başlayan aşkı, hem olaylı hem de en az başladığı kadar hızlı bir şekilde bitmişti.

Ayrılığın ardından Mehmet Ali Erbil önce Gülseren Ceylan’ın çok büyük ve maddi istekleri olduğunu söyledi. Ardından Ceylan’ın kendisi için yanlış seçim olduğunu açıklamış ve gözyaşlarına boğulmuştu. Ne olduysa aradan birkaç hafta geçince Mehmet Ali Erbil bu sefer de ‘severek ayrıldık çok zor’ demeye başlamıştı.

Magazini takip edenler mutlaka görmüştür, Gülseren Ceylan önceki akşam Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir ile birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Daha öncesinde Mehmet Ali Erbil’le davalık olan Ece Ronay, Gülseren Ceylan’la sosyal medya üzerinden birbirlerine gönderme yapan paylaşımlarda bulunmuştu. Bunların ardından Mehmet Bilir’le görünmesi kafa karıştırmıştı. İkili yalnızca arkadaş olduklarını, iş için görüştüklerini söylemişti. Bunun ardından Ece Ronay da sosyal medya hesabı üzerinden ‘Mutluluklar diliyorum’ paylaşımı yapmıştı.

Gündem bu ilişki sarmalı üzerinden konuşmalarla dönerken, Gülseren Ceylan’ın aktif bir şekilde sosyal medyada yayın açmaya başladığı fark edildi.

Daha öncesinde Mehmet Ali Erbil ile birlikte TikTok’ta canlı yayınlara katılan Ceylan, şimdilerde tıpkı kendisi gibi fenomen haline gelmiş diğer isimlerle canlı yayınlara katılıyor.

Dün akşam Melis Buse Betkayan’la olan ilişkisi ile gündemi sarsan Serbest Hoca’nın yayınına katılan Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil’in mal varlığına dair açıklamalarda bulundu.

Ceylan’ın söylediklerine göre parasını yöneten kişiler Mehmet Ali Erbil’e ‘senin çok paran yok, çok harcama’ diyerek ünlü şovmeni parası olmadığına inandırıyor. Fakat Gülseren Ceylan, Erbil’in pek çok gayrimenkulü olduğunu ifade ediyor ve ‘onu kandırıyorlar’ diyor.

“Mehmet Ali Erbil sanıyor ki “ben fakirim, param yok”. Yazık!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x