Nurgül Yeşilçay, Birdenbire Fakir Edebiyatı Yapmaya Başlayan Sosyal Medya Fenomenleri Fena Tiye Aldı!

Nurgül Yeşilçay, Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından işin kendisine de değebileceğini düşünüp fakir edebiyatı yapmaya başlayan sosyal medya fenomenleri fena tiye aldı!

Kısa sürede elde ettikleri servetle dikkat çeken ve lüks yaşantılarının tüm detaylarını göze sokan Dilan ve Engin Polat, bir ay önce kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklandığından beri ortalık hiç durulmuyor.

Polatların arkada bıraktığı kaosla inceleme altınan birçok sosyal medya fenomeni soruşturmaya dahil edildi, yurt dışına çıkış yasağı geldi, tüm mal varlıklarına el konuldu ve şirketlerine kayyım atandı.

Bu masadaki 12 fenomenin yanında soruşturmaya dahil edilen ve öne çıkan bir çift daha oldu.

Dilan ve Engin Polat’ı taklit ettiği düşünülen Özlem Öz ve Tayyar Öz! Halihazırda haklarında beş farklı suçlamayla soruşturma başlatılan çift, önce ufak ufak tüm zenginlik kokan paylaşımlarını temizledi.

Ardından da Polatlardan sonra çıkan ‘fakir edebiyatı’ akımına uydu. Pazara gitmeye başlayan, soba başında mütevazı tatillere giden ve eskiye kıyasla çok daha normalleştirilmiş paylaşımlar yapan çift, birdenbire fakir olduklarını gösterme çabasıyla alay konusu olmuştu.

Son zamanlarda gündemi sıkı sıkı takip eden ve göndermeli olduğu kadar eğlendiren videolar çeken Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz saatlerde tam da bu konuya değindiği bir video paylaştı.

Soba başında kahve içtiği videoyu “Tanıdık geldi mi?”, “Üstümdekiler de pazardan zaten” notuyla paylaşan Nurgül Yeşilçay, başta Öz çiftinin soba başı fotoğrafı olmak üzere tüm fakir edebiyatı yapan sosyal medya fenomenleri tiye aldı!?

İşte o anlar! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x